Minu kogemuslugu pühendunud meeskondade loomisel

  • 2016.aasta McKinsey uuringu järgi peab 86% juhtidest end sütitavaks ja eeskujulikuks juhiks. Sama uuringu järgi 82% töötajatest ei pea end organisatsioonile pühendunuks.
  • 90% soovitud organisatsioonilistest muutustest kukub läbi, sest organisatsiooni kultuuri ei võeta piisavalt arvesse. (McKinsey, 2014)

Loe lisaks

Võidab see juht, kellel on nädala lõpuks rohkem koosolekuid.

Juhi roll on midagi, mille üks oluline osa on koosolekud – nende korraldamine, nende vedamine, nendel olemine. Ühel hetkel saab sellest juhi identiteet ja konkurentsieelis – võidab see, kellel on nädala lõpuks enim koosolekuid ja rohkem vahele jäänud lõunapause. Jaanipäevaks võidab see, kellel on kõige rohkem läbipõlemise märke.
Loe lisaks

Juhiks kasvamise võlud ja väljakutsed (Talendikogemuse labor)

Talendikogemuse labori kaheksas saade kõneleb juhiks kasvamisest ning sellega kaasnevatest võludest ja väljakutsetest. Saadet juhib Fontesest Juta Palmeri ning teemat aitavad lahti mõtestada Ivar Raav I.R. Konsultatsioonidest ja Katriin Jüriska Biothekast.

 “Mulle meeldib lause “ära kunagi tolereeri halba juhtimist”, sest suure tõenäosusega teist inimest muuta ei saa ning seega tasub püsti tõusta ja ära minna,” räägib Ivar.

Milliseid väljakutseid juht kasvamisprotsessis kohtab ning kuidas edukalt erinevate osapooltega usaldust luua? Kuula ja vaata täispikast podcastist.


Loe lisaks

Arhiiv